|
Увага!
Генераторів FIRMAN на даний момент немає в наявності.
Як заміну пропонуємо:
Головна
RD3910 (2.8 кВт)
RD7910E2 (5.5 кВт)
FPG 3800 (2.8 кВт)
Бензогенератор Firman FPG 3800 (2.8 кВт)
Особливості
- Збільшений паливний бак (15 л)
- Економна витрата палива (0,55 л/кВт-год)
- Безперервна робота протягом 12 годин (при повному заправленні та 100% навантаженні)
- Посилена конструкція рами
- Система легкого запуску (в т.ч. при мінусових температурах)
- Функція захисту від перевантаження двигуна апарата
- Низький рівень шуму (68 дБ)
- 2 розетки 220В/16А
- Вихід постійного струму 12В / 8А
- Автоматична зупинка при зниженому рівні масла
Застосування
Електроприлади середньої потужності, наприклад:
- перфоратори
- газонокосарки
- освітлення
У нас можлива оплата частинами та миттєва розстрочка від Приватбанку.
Технічні характеристики
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Ключові особливості | Обмотка генератора: Мідь 100% |
| Вигляд палива | Бензин АІ-92/95 |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Витрата палива | 0.55 л/кВт-година |
| Тривалість автономної роботи | 12 год |
| Тип старту | Ручний |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Модель двигуна | SFE 200, OHV, чотиритактний |
| Об'єм двигуна | 196 куб.см |
| Потужність двигуна | 6,5 к.с. |
| Частота обертання | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Охолодження | Повітряне |
| Вихідна напруга | 220/12 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість фаз | 1 |
| Макс. 1-фазний струм | 10,9 А |
| Генератор | синхронний |
| Потужність (cos φ = 1) | 2500 Вт |
| Тип вихідного струму (напруги) | Змінний струм |
| Тип перетворення | Пряме перетворення |
| Ступінь захисту | IP 23 |
| Рівень шуму на відстані 7м | 68 дБ |
| Вага (нетто/брутто) | 47,2/50 кг |
| Габарити | 617x462x465 мм |
| Виробник | Firman |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 2 роки або 700 мотогодин |
Документація
Інструкція з експлуатації генераторів Firman FPG 
Додаток до посібника користувача Firman FPG 
|