|
Увага!
Генераторів FIRMAN на даний момент немає в наявності.
Як заміну пропонуємо:
Головна
RD3910 (2.8 кВт)
RD7910E2 (5.5 кВт)
FPG 3800 (2.8 кВт)
Бензогенератор Firman SPG 950 (0.78 кВт)
Особливості
- Малі розміри та вага
- Низький рівень шуму (61 дБ)
- Паливний бак (4 л)
- Економна витрата палива (0,65 л/кВт-год)
- Безперервна робота протягом 11 годин (при повному заправленні та 100% навантаженні)
- Система легкого запуску (в т.ч. при мінусових температурах)
- Захист від навантаження
- 1 розетка 220В/16А
- Вихід постійного струму 12В / 8А
Застосування
- кемпінг
- дозвілля
- освітлення
- електроінструменти (електрродель, електропила) до 600 Вт
- вимірювальні прилади
- телевізор
Технічні характеристики
| Номінальна потужність | 0.65 кВт |
| Максимальна потужність | 0.78 кВт |
| Ключові особливості | Обмотка генератора: Мідь 100% |
| Вигляд палива | Суміш бензин АІ-92/95 + 2-тактна олія, 50:1 |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Витрата палива | 0.65 л/кВт-година |
| Тривалість автономної роботи | 11 год |
| Тип старту | Ручний |
| Тактність двигуна | Двотактний |
| Об'єм двигуна | 63 куб.см |
| Потужність двигуна | 2,0 к.с. |
| Частота обертання | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Охолодження | Повітряне |
| Вихідна напруга | 220/12 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість фаз | 1 |
| Макс. 1-фазний струм | 3,4 А |
| Генератор | синхронний |
| Потужність (при cos φ = 1) | 780 Вт |
| Тип вихідного струму (напруги) | Змінний струм |
| Тип перетворення | Пряме перетворення |
| Ступінь захисту | IP 23 |
| Рівень шуму на відстані 7м | 61 дБ |
| Вага | 20 кг |
| Габарити | 410х340х336 мм |
| Виробник | Firman |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
Документація
Інструкція з експлуатації генераторів Firman SPG 950 
|