|
Увага!
Генераторів FIRMAN на даний момент немає в наявності.
Як заміну пропонуємо:
Головна
RD3910 (2.8 кВт)
RD7910E2 (5.5 кВт)
FPG 3800 (2.8 кВт)
Бензиновий генератор Firman FPG 7800E2 (5.5 кВт)
Особливості
- Колеса, встановлені на рамі, з ручками
- Наявність електростартера
- Збільшений паливний бак (25 л)
- Економна витрата палива (0,55 л/кВт-год)
- Безперервна робота протягом 11 годин (при повному заправленні та 100% навантаженні)
- Посилена конструкція рами
- Функція захисту від перевантаження двигуна
- Низький рівень шуму (72 дБ)
- 3 розетки 220В/16А
- Вихід постійного струму 12В / 8А
- Автоматична зупинка при зниженому рівні масла
- Акумулятор
Застосування
Електроприлади та будівельна техніка середньої та великої потужності, наприклад:
- дискові пилки
- дрилі
- перфоратори
- відбійні молотки
- електротримери
|
|
- кутошліфувальні машини
- компресори
- газонокосарки
- електрорубанки
- водяні насоси.
|
Технічні характеристики
| Номінальна потужність | 5.0 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Ключові особливості | Обмотка генератора: Мідь 100% |
| Вигляд палива | Бензин АІ-92/95 |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Витрата палива | 0.55 л/кВт-година |
| Тривалість автономної роботи | 11 год |
| Тип старту | Ручний/Електричний |
| Об'єм масляного картера | 1.1 л |
| Модель двигуна | SFE 390E, OHV, чотиритактний |
| Об'єм двигуна | 389 куб.см |
| Потужність двигуна | 13 к.с. |
| Частота обертання | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Охолодження | Повітряне |
| Вихідна напруга | 220/12 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість фаз | 1 |
| Макс. 1-фазний струм | 26 А |
| Генератор | синхронний |
| Потужність (cos φ = 1) | 6500 Вт |
| Тип вихідного струму (напруги) | Змінний струм |
| Тип перетворення | Пряме перетворення |
| Ступінь захисту | IP 23 |
| Рівень шуму на відстані 7м | 72 дБ |
| Вага (нетто/брутто) | 96/99,7 кг |
| Габарити | 805x540x580 мм |
| Виробник | Firman |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 2 роки |
Документація
Інструкція з експлуатації генераторів Firman FPG 
Додаток до посібника користувача Firman FPG 
|